TÁBORY PRO DĚTI

Vložte svůj text...

Prázdniny? Už se nemůžeme dočkat. A co Vaše děti?

Pošlete děti v létě na hory, načerpají zde energii z horského vzduchu a prostředí, naučí se novým dovednostem, užijí spoustu zábavy, zároveň zdokonalí režim a disciplínu, poznají nové přátele, seznámí se s neuvěřitelnou nádherou Krušných hor a mnoho dalšího. 

Během tábora děti zažijí mnoho dobrodružství a zábavy v přírodě, spoustu soutěží, výletů, her a nezapomenutelných okamžiků. Vytváříme zážitky a vzpomínky na celý život.  

Bez čeho děti neodjedou? 

  • Králův mlýn (Königsmühle) - zaniklá vesnička, kouzelné místo, uklidňující a zajímavé. Více na https://konigsmuhle.cz/  
  • Trailpark Klínovec - možnost vypůjčení koloběžek a kol. Stezky jsou odstupňovány do tří úrovní náročnosti a odpovídající obtížnost tak naleznou i děti.
  • Boží dar - celá řada atrakcí, které slouží ke sportování a různým pohybovým aktivitám. Mimo horské koloběžky a káry zde jsou trampolíny, skákací hrad, prolézačky, skluzavky, lanové centrum, dětské hřiště, míčové hry a mnoho dalšího.
  • Vápenka - těžba a zpracování vápnitého dolomitu těženého ve dvou nevelkých lomech zde probíhala za Buquoyů od první poloviny 19. stol. do let 1923-1924. Vápno bylo používáno ke stavebním účelům a na hnojení. Dnes je jedna pec kompletně zachovaná, druhá z poloviny. Objekt je kulturní památkou.

  • Lanové centrum Klínovec - lanové centrum se skládá z vysokých a nízkých lanových překážek, děti budou mít ke zdolání 7 překážek.

  • V zimě lyžování: Skiareál Klínovec - je největší lyžařské středisko Krušných hor. Lyžařské tratě všech druhů a obtížnosti jsou pravidelně upravovány.  

Výborné zázemí v přírodě. Skvělé týmy vedoucích. Vymakané tábory s originálním programem od budíčku do večerky a množství zážitků! Neváhejte a rezervujte! Omezený počet míst!